Alătură-te echipei noastre
și vei avea doar de câștigat!

Agent Vânzări (Colaborator cu PFA-SRL) în toate județele

Candidatul ideal

Educaţie, experienţă şi competenţe:
– Foarte bune abilităţi de comunicare orală şi scrisă;
– Orientare către client;
– Atitudine pozitiă şi orientată către găsirea de soluţii;
– Ambiţie, dorinţă de autodepăşire, orientare către rezultate;
– Rezistenţă la stres, perseverenţă;
– Initiaţivă şi proactivitate;
– Cunoştinţe medii de operare PC;
– Cunoștințe minime în domeniul web ( hosting, domenii, ssl, mail )
– Experiența în vânzări directe reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

Obiectivul jobului:
Agent Vânzări (Colaborator cu PFA/SRL) gestionează relaţia cu clienţii şi poteţialii clienţi din zona arondată, promovează și vinde serviciile companiei, monitorizează piaţa.

Responsabilităţi

Ocupând această funcţie, va trebui să gestionezi următoarele activităţi:
– Efectuează vizite în teren pentru vânzarea directă a pachetelor web;
– Contacteaza potentialii clienti ai companiei pentru promovarea serviciilor oferite;
– Oferă potenţialilor clienţi asistenţă şi soluţii corespunzătoare fiecărei situaţii;
– Identificarea de noi clienti;
– Întocmeşte diverse rapoarte zilnice, săptămânale şi lunare, la cererea superiorului direct.

Ce iți oferim?

Beneficii oferite:
– Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără şi într-un domeniu dinamic.
– Comision din vânzări, negociat şi stabilit prin contractul de colaborare.
– Bonusuri de realizare a obiectivelor

Scrie-ne un mesaj și te sunăm noi